Apartment

Apartament 3+1 në shitje tek ” Pazari i Ri “
Baths
1
Beds
3
Area
90

Apartament 3+1 në shitje tek ” Pazari i Ri “

78 000

Apartament në shitje në rrugën ” Qemal Stafa “, tek zona e “Pazarit të Ri “, zonë e cila është e preferuar dhe ndodhet në qendër të Tiranës. Apartamenti ndodhet në katin e 5 (pestë) dhe ka të shfrytëzueshme dhe tarracën që ndodhet sipër tij, lidhet me të nëpërmjet shkallëve direkt. Apartamenti ka gjithsej 4

Apartament 104 m² në shitje
Baths
1
Beds
2
Area
104

Apartament 104 m² në shitje

85 000

Shitet apartament 104 m² në shitje. Apartamenti ndodhet në rrugen ” Bill Klinton” tek ” Eleonora” Apartamenti është 2 + 1  me 1 wc, është i rikonstruktuar kohet e fundit dhe i kompletuar. Ndodhet ne katin e 5_të dhe pallati ka 6 kate banimi. Orientimin e ka nga veri – lindja dhe është me dritë

Apartament 2+1 në shitje
Baths
1
Beds
2
Area
74

Apartament 2+1 në shitje

75 000

Apartament 2+1 , 75 m , në zonën e sipërme tek  Ali Demi . Apartamenti është i rikonstruktuar dhe i kompletuar. Apartamenti është i rivlerësuar.   sms / wp +355 692072313 [email protected]

Apartament në shitje
Baths
1
Beds
1
Area
73

Apartament në shitje

62 000

Në zonën e Don Boskos, tek pallatet e Vizion + , shitet apartament i kompletuar 1 + 1 . Apartamenti është me siperfaqe 73 m2 . Ndodhet në katin e 5 të pallatit dhe është i rikonstruktuar .Tualeti është me dritare. Gjithashtu apartamenti është me rivleresim të ri dhe me hipotekë . +355 692072313

Apartament në shitje
Baths
2
Beds
3
Area
122

Apartament në shitje

185 000

Në qendër të Tiranës , rr “Kostandin Kristoforidhi” , Prapa Prokurorisë se Pergjitheshme , 122 m² , 3 + 1 , tel : +355 69 20 72313

Apartamente të reja në shitje

25 000

Pallat i ri , i sapo përfunduar në Qesarake , sipër Thesarit . Apartamentet jane me hipoteke . Çmime konkurruese   tel : +355 69 20 72313

Apartament i ri në shitje
Baths
2
Beds
2
Area
105

Apartament i ri në shitje

55 000

Apartament 2 = 1 , i ri , me 2 dhoma gjumi , 2 banjo , banjo kryesore është me kabinë dushi me hidromasazh , 1 ballkon , kati i 4 , ndertim i ri , 105 m²

Apartament në shitje
Baths
2
Beds
2
Area
96

Apartament në shitje

55 000

Apartament 2 = 1 , i ri , me 2 dhoma gjumi , 2 banjo ,banjo me dritare ajrimi, 1 ballkon , kati i 6 , ndertim i ri , 96 m²

Apartament në shitje
Baths
2
Beds
2
Garages
1
Area
107

Apartament në shitje

110 000

Pallat i ri , 3 + 1 , 2 banjo , 2 ballkone , i shtruar me parket , me sitem ngrohje qendrore ,garazhi i perfshire ne çmimin e shitjes dhe lidhet direkt me apartamentin