Properties

Apartament në shitje
Baths
2
Beds
2
Area
126

Apartament në shitje

63 000

Apartament 2 + 1 , 2 dhoma gjumi , 2 banjo , 1 ambient ndenje , dhome larje , parket laminat , dritare termike , linje ngrohje – ftohje .

Truall ne shitje

Në Spitallë  me sipërfaqe totale 4083 m²

Apartament me qera , 137 m²
Baths
2
Beds
2
Garages
1
Area
137

Apartament me qera , 137 m²

800

The apartment is located on the 5th floor of a building constructed during the last years.The building where the apartment is located offers opportunities for parking for the cars of the residents.

Apartament në shitje 98.6 m²
Baths
2
Beds
1
Area
99

Apartament në shitje 98.6 m²

100 000

Apartamet 2+1 me 2 banjo , kati i tretë i nje pallati të ri , i shtruar me parket ( tatajupa ) me dyer prodhim italian . Kuzhina është me aspirator

Vilë në shitje
Baths
5
Beds
5
Garages
1
Area
720

Vilë në shitje

1 500 000

Vilë në një kompleks rrezidencial , me truall 720 m² dhe me sipërfaqe ndërtimi 580 m². Katër kate ndërtim me 8 dhoma , 5 dhoma gjumi , 5 banjo , 2 ballkone , 1 tarrace . E kompletuar me ngrohje qendrore , me kondicioner në çdo dhome ,internet i instaluar , sistem alarmi . E