Apartament në shitje

62 000

Overview

Baths
1
Beds
1
Area
73
Type

Description

Në zonën e Don Boskos, tek pallatet e Vizion + , shitet apartament i kompletuar 1 + 1 . Apartamenti është me siperfaqe 73 m2 . Ndodhet në katin e 5 të pallatit dhe është i rikonstruktuar .Tualeti është me dritare.

Gjithashtu apartamenti është me rivleresim të ri dhe me hipotekë .

+355 692072313


Amenities

 • Air conditioning
 • Balcony
 • Bedding
 • Bedrooms
 • Cable TV
 • Elevator
 • Heating
 • Hi-fi
 • Internet
 • Parking
 • Parquet
 • Pool
 • Rooms
 • Storey
 • Terrace
 • Toilets