Properties

Apartament 3+1 në shitje tek ” Pazari i Ri “
Baths
1
Beds
3
Area
90

Apartament 3+1 në shitje tek ” Pazari i Ri “

78 000

Apartament në shitje në rrugën ” Qemal Stafa “, tek zona e “Pazarit të Ri “, zonë e cila është e preferuar dhe ndodhet në qendër të Tiranës. Apartamenti ndodhet në katin e 5 (pestë) dhe ka të shfrytëzueshme dhe tarracën që ndodhet sipër tij, lidhet me të nëpërmjet shkallëve direkt. Apartamenti ka gjithsej 4

Apartament 104 m² në shitje
Baths
1
Beds
2
Area
104

Apartament 104 m² në shitje

85 000

Shitet apartament 104 m² në shitje. Apartamenti ndodhet në rrugen ” Bill Klinton” tek ” Eleonora” Apartamenti është 2 + 1  me 1 wc, është i rikonstruktuar kohet e fundit dhe i kompletuar. Ndodhet ne katin e 5_të dhe pallati ka 6 kate banimi. Orientimin e ka nga veri – lindja dhe është me dritë

Shtëpi në shitje
Baths
1
Beds
1
Area
120

Shtëpi në shitje

140 000

Tek Shkolla e Kuqe , shitet shtëpi private 120 m² truall + 51 m² ndërtim e cila përbëhet nga : koridor , ambient ndënjtje dhe gatimi , dhomë gjumi dhe tualet , dyshemeja është me pllaka gresi dhe plindusa përreth . Muret dhe tavanet janë të suvatuara dhe të lyera.       +355 692072313

Apartament 2+1 në shitje
Baths
1
Beds
2
Area
74

Apartament 2+1 në shitje

75 000

Apartament 2+1 , 75 m , në zonën e sipërme tek  Ali Demi . Apartamenti është i rikonstruktuar dhe i kompletuar. Apartamenti është i rivlerësuar.   sms / wp +355 692072313 [email protected]

Apartament në shitje
Baths
1
Beds
1
Area
73

Apartament në shitje

62 000

Në zonën e Don Boskos, tek pallatet e Vizion + , shitet apartament i kompletuar 1 + 1 . Apartamenti është me siperfaqe 73 m2 . Ndodhet në katin e 5 të pallatit dhe është i rikonstruktuar .Tualeti është me dritare. Gjithashtu apartamenti është me rivleresim të ri dhe me hipotekë . +355 692072313

Njësi tregëtare në shitje
Baths
1
Area
52

Njësi tregëtare në shitje

40 000

Njësi tregëtare , e vendosur ne një pallat të ri , gysem mbi tokë, e përshtatëshme për çdo lloj aktiviteti tregëtar. Jepet me qera ose shitet. Çmimi është i diskutueshëm   +355 692072313

Njësi tregëtare në shitje
Area
150

Njësi tregëtare në shitje

300 000

Shitet njësi tregëtare ne qytetin e Fierit.Ndodhet afër qendrës së qytetit në një zonë të preferuar tregëtare. Njësia përbehet nga dy ambjente të lidhura sëbashku , njera 138.3 m² dhe 12.24 m². .Hyrja e pronës është nga rruga kryesore, prona është e rikonstruktuar me aspirim qendror, . Pronat janë me dokumenta te plota dhe me

Truall në shitje

100

Në Vuno, zonën e Jalit , sipër plazhit të ” akuariumit ” shiten  5.2 ha truall me dokumentacion të plotë. Ka mundësi ndarje . Çmimi është i negociueshem. [skype-status skype_id=”Ble Ri” user_name=”udhetari” button_function=”call” use_voicemail=”on”] +355 69 20 72 313

Ambient biznesi për shitje
Area
75

Ambient biznesi për shitje

47 000

Zyrë 75 m² tek Kthesa e Kamzës, përapra Spitalit Hygea. Ambienti është i kompletuar me çdo gjë dhe funksionale. Ka të instaluar 2 kondicionerë. Punimet janë cilësore dhe me tavan te varur . Ambienti ndodhet në katin e dytë ne kate te dyte. ( Kati i tretë nga toka ) Pamja shikon nga veri-lindja. Ambienti

Arë në shitje
Area
8 000

Arë në shitje

45 000

Arë në shitje në Pish Poro , Vlorë 8000 m²