Apartment

Apartament në shitje
Baths
2
Beds
2
Garages
1
Area
155

Apartament në shitje

170 000

Apartament i kompletuar në shitje , kati i 3 , 3 + 1 ,2 dhoma gjumi ,2 banjo , 1 ballkon , ndertim i ri . Në çmim është dhe garazhdi i përfshirë

Apartament me qera , 137 m²
Baths
2
Beds
2
Garages
1
Area
137

Apartament me qera , 137 m²

800

The apartment is located on the 5th floor of a building constructed during the last years.The building where the apartment is located offers opportunities for parking for the cars of the residents.

Apartament në shitje 98.6 m²
Baths
2
Beds
1
Area
99

Apartament në shitje 98.6 m²

100 000

Apartamet 2+1 me 2 banjo , kati i tretë i nje pallati të ri , i shtruar me parket ( tatajupa ) me dyer prodhim italian . Kuzhina është me aspirator