Apartament në shitje

170 000

Overview

Baths
2
Beds
2
Area
155
Garages
1
Type

Description

Apartament i kompletuar në shitje , kati i 3 , 3 + 1 ,2 dhoma gjumi ,2 banjo , 1 ballkon , ndertim i ri . Në çmim është dhe garazhdi i përfshirë


Amenities

 • Air conditioning
 • Balcony
 • Bedding
 • Bedrooms
 • Cable TV
 • Elevator
 • Heating
 • Hi-fi
 • Internet
 • Parking
 • Parquet
 • Pool
 • Rooms
 • Storey
 • Terrace
 • Toilets