Apartament 3+1 në shitje tek ” Pazari i Ri “

78 000

Overview

Baths
1
Beds
3
Area
90
Type

Description

Apartament në shitje në rrugën ” Qemal Stafa “, tek zona e “Pazarit të Ri “, zonë e cila është e preferuar dhe ndodhet në qendër të Tiranës.

Apartamenti ndodhet në katin e 5 (pestë) dhe ka të shfrytëzueshme dhe tarracën që ndodhet sipër tij, lidhet me të nëpërmjet shkallëve direkt.

Apartamenti ka gjithsej 4 dhoma, 2 ballkone dhe një banjo. Njëra nga dhomat është shtesë e pallatit bashkë me një ballkon.

Dy nga dhomat janë me parket druri.

Sipërfaqja totale është 89.3 m²

Apartamenti dhe shtesa janë me çertifikata pronësie.

Apartamenti ka nevojë për rinovim.

Çmimi i shitjes është 78,000 €  (çmimi është i diskutueshëm)

 

📲 sms / WhatsApp 0692072313

📧 [email protected]


Amenities

 • Air conditioning
 • Balcony
 • Bedding
 • Bedrooms
 • Cable TV
 • Elevator
 • Heating
 • Hi-fi
 • Internet
 • Parking
 • Parquet
 • Pool
 • Rooms
 • Storey
 • Terrace
 • Toilets