Apartament 104 m² në shitje

Overview

Baths
1
Beds
2
Area
104
Type

Description

Shitet apartament 104 m² në shitje. Apartamenti ndodhet në rrugen ” Bill Klinton” tek ” Eleonora”

Apartamenti është 2 + 1  me 1 wc, është i rikonstruktuar kohet e fundit dhe i kompletuar. Ndodhet ne katin e 5_të dhe pallati ka 6 kate banimi. Orientimin e ka nga veri – lindja dhe është me dritë gjithë kohës.

Zonë që nuk ka më ndërtime.

 

 

 


Amenities

 • Air conditioning
 • Balcony
 • Bedding
 • Bedrooms
 • Cable TV
 • Elevator
 • Heating
 • Hi-fi
 • Internet
 • Parking
 • Parquet
 • Pool
 • Rooms
 • Storey
 • Terrace
 • Toilets